Uczniowie klasy 2A odwiedzili gospodarstwo rolne pana T. Jurosa, taty naszej koleżanki z klasy Paulinki. Wszyscy byli bardzo podekscytowani bliskim spotkaniem z żywymi zwierzętami. Drugoklasiści zadawali wiele pytań i poznali mnóstwo  wiadomości na temat hodowli krów i świń. Zobaczyli jak wygląda udojnia i skąd się bierze mleko. Dzięki uprzejmości pani Anny Hueniger, doradcy Działu Skupu Mleka  firmy Zott, na dzieci czekały przepyszne mleczne smakołyki i prezenty od firmy Zott. Dziękujemy za miłe przyjęcie i bardzo atrakcyjną wycieczkę.

Violetta Wińska