Dokumenty szkolne

Aktualności 2019/2020

Tydzień Bibliotek

Od 8 – 15 maja 2020 trwa Tydzień Bibliotek. Biblioteki publiczne otworzyły już swoje podwoje dla czytelników, szkolne jeszcze nie. W związku z tym mam dla Was dwie propozycje on-line. Z lamusa Biblioteki SP3 wygrzebałam archiwalną prezentację o promocji czytelnictwa w naszej szkole (kalendarium imprez - w normalnym trybie pracy - cały czas aktualne!), zaprezentowaną w Bibliotece Pedagogicznej Wojewódzkiej w Opolu. Natomiast z zaczarowanego e – Kuferka tejże biblioteki wydobyłam świetną stronę https://www.wierszedladzieci.pl/ , którą Wam serdecznie polecam, aby uczcić czytelnicze święto interesująco i interaktywnie:))).
Czytam, więc jestem

Beata Misiura

  • Data aktualizacji: 2020-11-23 16:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 859 046