W piątek 14 września uczniowie klasy 3A świętowali Dzień Kropki. Wszyscy założyliśmy ubrania w kropki. Poznaliśmy małą bohaterkę Vashti, oglądając film i książkę Petera H. Reynoldsa pt. „Kropka”. Uczniowie klasy 3A zaprezentowali swoje talenty i pasje i w ten sposób stworzyliśmy „Drzewo talentów”. Tworzyliśmy własne kropki wykorzystując aplikację Quiver, oraz bawiliśmy się świetnie przy kropkowym kodowaniu. Na lekcji plastyki powstawały kropkowe dzieła sztuki, a przez cały dzień towarzyszyła nam piosenka o małej Vashti, która uwierzyła w swoje siły i rozwijała swój talent szukając nowych rozwiązań. To był bardzo kreatywny dzień pełen kropkowych zabaw.

Violetta Wińska