Dokumenty szkolne

Archiwum - Aktualności 2019/2020

W wirtualnej świetlicy - poniedziałek

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale również Światowy Dzień Zespołu Downa. Przyjęło się już, że tego dnia nosimy kolorowe skarpetki. Mogą być one w paski, w kropki, długie lub krótkie, z różnych par. Im dziwniej, tym lepiej, bo wyglądając nieco odmiennie wysyłamy sygnał, że akceptujemy odmienność osób z zespołem Downa oraz wpieramy w pełnym uczestniczeniu w życiu społecznym.

Światowy Dzień Zespołu Downa to święto ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Od 2012 roku patronat nad obchodami sprawuje Organizacja Narodów Zjednoczonych. Aby obchody tego święta zapadły w pamięć zapraszamy do skorzystania ze skarpetkowych ćwiczeń na platformie specjalni.pl

http://www.specjalni.pl/2019/03/dzien-zespou-downa-skarpetkowe-cwiczenia.html

  • Data aktualizacji: 2020-09-22 21:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 794 971