Szanowni Państwo!

       Dzień zakończenia roku szkolnego to szczególny moment w życiu Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Dobiega końca kolejny rok nauki, rok szczególny, pełen nowych wyzwań i przedsięwzięć, rok, który postawił przed nami kolejne nieoczekiwane zadania. Choć wszyscy byliśmy mocno obciążeni nową rzeczywistością, myślę, iż udało nam się jej sprostać.

       Pragnę wyrazić podziękowanie wszystkim Rodzicom za pomoc w realizacji zdalnego nauczania oraz mobilizowanie dzieci do wykonywania zadań utrwalających dotychczasową wiedzę i umiejętności. Bez Państwa zaangażowania nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tak wielu sukcesów dydaktycznych, sportowych czy wychowawczych. Dziękuję również za wielki dar serca, pomoc i zaangażowanie w życie szkoły. Słowa uznania kieruję także do Nauczycieli, którzy każdego dnia starali się sprostać wyzwaniom zdalnej edukacji, stawiali wymagania, ale i przyczyniali się do tego, że nauka stawała się łatwiejsza. Także Wy, Drodzy Uczniowie, zmierzyliście się z nową rzeczywistością i potrafiliście szybko się do niej dostosować, o czym świadczą Wasze osiągnięcia.

     Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, niegdyś ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania, a dziś od komputera i lekcji na Skype. Wszystkim zatem życzę bezpiecznych, słonecznych, pełnych radości i życiowego optymizmu wakacji.

                                                                            Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3
Dariusz Górniaszek
 do góry