Zgodnie z tradycją 11 listopada w Ozimku obchodziliśmy kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, po której zgromadzeni przeszli pod Pomnik Martyrologii koło Domu Kultury.  Władze miasta reprezentował burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek i członkowie Rady Miejskiej. Przedstawicielem naszej szkoły był pan dyrektor Dariusz Górniaszek oraz poczet sztandarowy w składzie: Marta Kucharska, Amelia Janik, Jacek Kała.
W uroczystości wzięły udział również szkolne poczty sztandarowe, Młodzieżowa Rada Miasta, przedstawiciele organizacji, Ochotnicza Straż Pożarna oraz mieszkańcy miasta i gminy Ozimek. Muzyczną oprawę zapewniła Orkiestra Dęta oraz wzruszający występ absolwenta „Trójki” Bartosza Bednarskiego.
Wspólne odśpiewanie hymnu narodowego, złożenie kwiatów w barwach narodowych są świadectwem naszej pamięci o tym doniosłym wydarzeniu.
Iwona Podstawa
Galeria
 do góry