14 listopada dzieci klas 1-3 i nasze przedszkolaki zostały zaproszone do Miejskiego Dom Kultury w Ozimku na spektakl teatralny pt. „Kot w butach". Przedstawienie przygotowali aktorzy Teatru Aczemu. Klasyczna literatura piękna, humor i kunszt językowy Jana Brzechwy oczarował dzieci. Mali widzowie z uwagą obejrzeli doskonale znaną wszystkim bajkę o sprytnym, posługującym się ludzką mową kocie. Śledząc przedstawienie dowiadywały się o wyjątkowej wartości przyjaźni, wierze we własne siły, pogodzie ducha, a także miłości. Jednocześnie mogły podziwiać piękną grę aktorów, wspaniałe kostiumy i scenografię.  Widowisko urozmaicała muzyka, śpiew i zabawy, w których dzieci brały czynny udział. Nie brakowało śmiechu i radości.

 Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie.            

                                                                                                         Wychowawcy klas 1-3

Galeria
 do góry