6 grudnia uczniowie klasy 1A odwiedzili Chatę Mikołaja w JuraParku w Krasiejowie. Mimo deszczowej pogody wystrój JuraParku wprowadził nas w świąteczną atmosferę. Mnóstwo radości sprawiło uczniom spotkanie z Mikołajem. Wspólne pląsy, śpiewanie piosenek i pogaduchy o dobrym zachowaniu nie miały końca. Mikołaj obdarował pierwszoklasistów mikołajkowymi czapkami, aby byli jego pomocnikami i czynili wokół siebie dobro. Następnie mali pomocnicy Mikołaja udali się na warsztaty zdobienia pierniczków. Było słodko i kolorowo. Gwarny śmiech i szaleństwo towarzyszyły dzieciom podczas wspólnych zabaw i pląsów z Elfami. Pobyt w Chacie Mikołaja zakończyliśmy przejażdżką na weneckiej karuzeli. To był dzień pełen wrażeń i na pewno długo pozostanie w pamięci pierwszoklasistów.
                                                                                                                         Violetta Wińska
Galeria
 do góry