Konkurs recytatorski na etapie szkolnym „Mały OKR” dla klas VII-VIII rozstrzygnięty

Marzec to prawdziwy patron sztuki. 21. marca przypada Światowy Dzień Poezji, a sześć dni później Międzynarodowy Dzień Teatru. Dlatego też 1.03.2023 w naszej szkole spotkała się młodzież szczególnie wrażliwa na piękno i refleksyjność słowa, by zaprezentować się w przejmującej recytacji. Jury w składzie: pani Beata Misiura, pani Lidia Satanowska oraz pani Małgorzata Szpala miało przyjemność przenieść się za sprawą prezentowanych ciekawych interpretacji poezji do świata ogarniętego miłością, wojną, terroryzmem, ale i doznaniami kulinarnymi. A oto wyniki:

W kategorii TURNIEJ RECYTATORSKI:

  • I miejsce - Natalia Olczyk z klasy 7 A
  • II miejsce - Weronika Grzybek z klasy 7 A
  • III miejsce ex aequo Jagoda Kowalczyk z klasy 8 B oraz Agata Kokot z klasy 7 A
  • IV miejsce - Michał Łapot z klasy 8 B

W kategorii POEZJA ŚPIEWANA:

  • I miejsce - Lena Biskup z klasy 8 B

Serdecznie dziękujemy naszym wrażliwcom za danie słuchaczom możliwości przeżyć estetycznych i duchowych, za smak w doborze repertuaru oraz zaangażowanie emocjonalne.

 

                                                                                   Organizatorzy konkursu

                                               Joanna Ciekalska, Małgorzata Szpala i Dominika Kulczyńska

Galeria
 do góry