Dzisiaj klasę 2 a odwiedziła mama Kuby, która zaprezentowała dzieciom pracę w fabryce mebli ,,Halupczok” słynącej w Polsce i zagranicą z mebli kuchennych.

Pani Ola pokazała proces produkowania mebli, od składowania drewna do montażu kuchni  u klientów. Pokazała zdjęcia maszyn do robienia wzorów i narzędzia do cięcia elementów. Dzieci dowiedziały się, że produkowane kuchnie mają nazwy włoskich miast, poznały sposoby montażu sprzętu AGD oraz wciągania ciężkich mebli przez balkon. Uczniowie mogli pooglądać próbki drewna, płyty meblowe oraz próbkę kamienia. Dzieci poznały logistyczną obsługę klienta. Mogły również zabawić się w projektantów mebli.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, prezentację oraz upominki, które dostały dzieci.

                                                                                                                                                                                                                                                          Anna Maciocha

Galeria
 do góry