W naszej  Szkole Podstawowej nr 3 oraz Oddziale Przedszkolnym została zorganizowana zbiórka charytatywna ,,Pomagamy innym- na rzecz Domu Dziecka w Turawie''. Zbiórka ta trwała od 25.10.2023r.-30.11.2023r.


Nie wszyscy mogą cieszyć się nowymi zeszytami, kredkami czy mazakami.  Dlatego w okresie świątecznym pomyślałam o wychowankach Domu Dziecka w Turawie. Zbierałam artykuły szkolne: kredki, mazaki, kleje, zeszyty, bloki jak również artykuły kosmetyczne żele, mydła, proszki do prania, pasty do zębów itp.

Byłam miło zaskoczona ilością zebranych rzeczy. Wielu uczniów i przedszkolaków wzięło udział w tej akcji. Kiedy zbiórka dobiegła końca, z radością patrzyłam na worki pełne fantów.
5 grudnia wyruszyłam z owocami naszej akcji. W Domu Dziecka wszystkie dary złożyłam  na ręce wychowanków. Ich oczy były pełne blasku i radości za otrzymane prezenty.

Serdecznie chciałam podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i przynieśli coś z myślą o innych.

Dobro wraca, pamiętajmy.

Natalia Niemczyk

Galeria
 do góry