Ojej, cóż za zapach
cynamon, goździki,
coś mi się wydaje,
że ktoś upiekł pierniki"

 6 grudnia był dniem, kiedy w szkole oprócz spacerującego korytarzami gościa w czerwonym płaszczu, unosił się zapach przypraw korzennych. Wprawił on wszystkich w świąteczny nastrój. Uczniowie klasy 3c wraz z chętnymi rodzicami i wychowawcą, zgodnie z przedświąteczną tradycją przygotowali coś wyjątkowego- własnoręcznie wypieczone pierniki, które będą dostępne podczas tegorocznego szkolnego kiermaszu świątecznego. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już wkrótce. Zabawa była doskonała, a ciasteczka wyszły przepiękne.

 Nasi młodzi cukiernicy pracowali nad przygotowaniem pysznych, aromatycznych pierników, aby w ten szczególny czas napełnić Wasze serca świątecznym duchem i jednocześnie wesprzeć naszą szkołę.

 Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, aby razem celebrować radość świąt i dzielić się uśmiechem!
Dziękuję zaangażowanym rodzicom za pomoc i poświęcony czas.         
E. Semków       
Galeria
 do góry