14 marca 2024r. w Domu Kultury w Ozimku odbył się etap miejsko-gminny Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla kl. I – III. W szranki stanęło 20 milusińskich uczestników. „Trójkę" reprezentowały: Kalina Golletz z Ib, Lena Pietraszewska z IIa, Zofia Kowalczyk z IIc, Martyna Krzos z IIIa i Martyna Mamrot z IIIb. W wyniku emocjonującego, uroczego konkursu oraz długich obrad jury w składzie: Justyna Wajs-Fijałkowska, Jolanta Rogowska i Robert Konowalik, z naszej szkoły wyróżnienie otrzymała Kalina GolletzMartyna Krzos zajęła II miejsce, Martyna Mamrot otrzymała I miejsce przeszła do eliminacji rejonowych, które odbędą się w Strzelcach Opolskich 18 kwietnia br. Naszej reprezentacji serdecznie gratulujemy i po raz kolejny trzymamy kciuki za Martynkę i laureatów z SP3 we wszystkich kategoriach wiekowych na szczeblu reojonowym. Organizatorom i Szanownemu Jury dziękujemy za gościnność oraz profesjonalne i serdeczne omówienie popisów recytatorskich naszych uczennic.

 

Beata Misiura

Galeria
 do góry