Każdy z nas ma jakieś pasje, zainteresowania, hobby. Każdy z nas ma swój kawałek świata…, gdzie odkrywa własne zdolności. Wymaga to otwartości na coraz to nowe doświadczenia.

Rolą edukacji szkolnej jest na rozwijanie zdolności i talentów każdego ucznia i wspieranie ich w rozpoznawaniu własnych predyspozycji.

Dwaj uczniowie z klasy 2B - Przemek i Joel zaprosili nas do tego „kawałka  świata”, swoich zainteresowań i pasji. Zaprezentowali umiejętności gry na instrumentach. Występ chłopców poprzedziło krótkie opowiadanie o instrumentach, na których grają: Przemka o pianinie i Joela o skrzypcach. Koleżanki i koledzy z klasy z dużym zainteresowaniem przyjęli prezentacje i występy chłopców.

Bardzo cieszymy się, że nasi uczniowie tak chętnie rozwijają i pokazują swoje talenty.

Dorota Olearczyk

Galeria
 do góry