Dnia 15 kwietnia 2024 roku uczniowie klasy 3C naszej szkoły mieli okazję odwiedzić Urząd Miasta i Gminy w Ozimku. Ta wyjątkowa wizyta była nie tylko okazją do poznania pracy osób tam pracujących, ale także do zdobycia cennych doświadczeń związanych z funkcjonowaniem naszej lokalnej społeczności.

Podczas naszej wizyty dzieci miały możliwość zapoznania się z pracą różnych działów urzędu, w tym Urzędu Stanu Cywilnego, Działu Integracji i Pomocy Społecznej oraz Gminnego Zakładu Oświaty. Dzięki uprzejmości pracowników uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda codzienna praca tych, którzy angażują się w służbę naszej społeczności.

Wyjątkowym momentem naszej wizyty było spotkanie z Panem Burmistrzem. Dzieci mogły porozmawiać z naszym włodarzem na temat jego obowiązków, wyzwań, z jakimi musi się zmierzyć, pogratulować wyboru na następną kadencję. To niezwykłe doświadczenie pozwoliło naszym uczniom lepiej zrozumieć strukturę i funkcjonowanie lokalnych władz.

Nie mogło zabraknąć także wspólnego zdjęcia, które stanowi nie tylko pamiątkę z naszej wizyty, ale również symbol integracji pomiędzy naszą szkołą a lokalnym urzędem.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim pracownikom Urzędu Miasta i Gminy w Ozimku szczególnie Pani Aleksandrze Pazdan i Elżbiecie Zalewskiej-Gaszczyk za organizację tego spotkania, ciepłe przyjęcie i poświęcony nam czas. Ta wizyta była nie tylko edukacyjna, ale także inspirująca i pozostawiła niezatarte wrażenia w sercach naszych uczniów.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w to wyjątkowe wydarzenie!

                                                                                                                         Elżbieta Semków

Galeria
 do góry