Dnia 11 listopada obchodziliśmy 105 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji 13 listopada został przygotowany w naszej szkole montaż słowno- muzyczny ,,Dla Niepodległej!’’.

Uczniowie opowiedzieli o trudnych losach Ojczyzny, która na przestrzeni wieków musiała mierzyć się z wrogami zagrażającymi jej suwerenności. Jednak po 123 latach niewoli Polska odzyskała NIEPODLEGŁOŚĆ i od tej pory budujemy jej siłę i niezależność. Poprzez patriotyczne pieśni, taniec i piękne słowa uczniowie wyrazili swój patriotyzm i wielkie zaangażowanie w budowanie przyszłości kraju.

Joanna Ciekalska, Iwona Czichos,  Iwona Podstawa