Ostatni dzień szkoły przed przerwą to czas świątecznych spotkań, życzeń, dobrych słów.

W klimacie świąt Bożego Narodzenia, przy blasku choinkowych świec 22 grudnia 2023 r. odbyło się szkolne spotkanie opłatkowe. W tym dniu zajęcia wyglądały zupełnie inaczej. Już od rana panowała świąteczna atmosfera. Cała społeczność szkolna zebrała się, aby wspólnie zaśpiewać kolędy i złożyć sobie życzenia.

Później wszyscy oglądaliśmy piękne jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod opieką pani Igi Hebdzyńskiej. Na zakończenie wysłuchaliśmy świątecznego koncertu przygotowanego przez pana Arnolda Bonka i księdza Dominika Sowy.

A jeszcze wcześniej byliśmy z życzeniami i słodkim prezentem w Urzędzie Miasta i Gminy.

Wszystko to odbyło się w przyjaznej, wręcz rodzinnej atmosferze, jaką stworzyli uczniowie wraz z rodzicami, nauczycielami i pracownikami szkoły.