Święto to jest jednym z ważniejszych w roku. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Te osoby, często są naszymi przewodnikami życiowymi i skarbnicą wiedzy, z której czerpiemy przez całe życie to, co najważniejsze. Rzadko kiedy krytykują, a często ,,przymykają oko" na nasze wybryki i ratują z opresji.  Chcąc podziękować za to wszystko, 9 lutego dzieci z klasy 3C gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Uczniowie zaprezentowali wiersze, piosenki oraz taniec. Po występie artystycznym na naszych gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i samodzielnie wykonane przez dzieci upominki, aby w ten szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i podziękować im za miłość i cierpliwość. To był naprawdę wyjątkowy wieczór, pełen radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Pamiętajmy o naszych babciach i dziadkach cały rok, okazując im szacunek.

Chciałabym podziękować rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości.

E. Semków