Mikołajki w klasach 1–3 — dzień pełen magii, radości i wspólnej zabawy!

Ostatnio w naszej szkole było naprawdę wyjątkowo. Dzieci z klas 1–3 świętowały Mikołajki w zupełnie inny sposób — bez lekcji z książek, za to z ogromem emocji, uśmiechu i wspólnych aktywności.
KLASY TRZECIE
Trzecioklasiści zorganizowali konkurs na najdłuższy mikołajkowy łańcuch, który później pięknie ozdobił szkolne choinki w auli. Wspólne tworzenie łańcuchów okazało się świetną zabawą, która połączyła klasy i wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Po pracy kreatywnej przyszedł czas na relaks — dzieci obejrzały film Kronika świąteczna.
KLASY DRUGIE
Drugoklasiści wzięli udział w szkolnym maratonie filmowym — czekały na nich dwa mikołajkowe hity: Mikołaj i spółka oraz animowany Grinch. Sala wypełniła się śmiechem, emocjami i pyszną filmową atmosferą, a dzięki zaangażowaniu Rodziców uczniowie mogli cieszyć się także przepysznymi przekąskami, które umiliły im wspólne oglądanie filmów. Dziękujemy Rodzicom za serce, pomysłowość i przygotowanie smakołyków — dzieci były zachwycone!
KLASY PIERWSZE
Pierwszaki przeżyły prawdziwą przygodę — wyjechały do Chaty Mikołaja w Krasiejowie, gdzie spotkały… samego Świętego Mikołaja! Dzieci wysłuchały opowieści, uczestniczyły w zajęciach i mogły z bliska zobaczyć, jak wygląda codzienna praca Mikołaja w grudniu. To był dzień pełen integracji, wzajemnego wsparcia i współpracy między klasami — dokładnie taki, jaki powinien być mikołajkowy czas w szkole.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich Pań Wychowawczyń klas 1–3: Pani Marzeny Dudkiewicz i Pani Magdaleny Wierzbickiej, Pani Elżbiety Semków i Pani Agnieszki Brym, Pani Doroty Olearczyk i Pani Violetty Wińskiej za przygotowanie tak pięknych atrakcji, za stworzenie atmosfery ciepła i magii oraz za integrację uczniów zarówno w klasach, jak i między nimi. Dzięki Wam ten dzień był naprawdę niezapomniany!
Agnieszka Brym
Galeria
 do góry