25 czerwca 2021 roku pożegnaliśmy uroczystym apelem naszych Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Paraolimpijczyków i Olimpijczyków Polskich w Ozimku. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy zakończyli kolejny etap swojego życia - ukończyli szkołę podstawową. Ten upragniony dzień dla każdego ucznia przybrał wyjątkowy i niezwykły charakter.
W uroczystości uczestniczył Burmistrz Gminy i Miasta Ozimek, pan Mirosław Wieszołek, Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Paraolimpijczyków i Olimpijczyków Polskich w Ozimku, Grono Pedagogiczne, Rodzice oraz bohaterzy dnia – ósmoklasiści.
Uczniowie dostali upragnione świadectwo, a za szczególne osiągnięcia artystyczne, sportowe i pracę na rzecz szkoły otrzymali dyplomy, medale, statuetki oraz karty podarunkowe. Dodatkowym prezentem, którym zostali obdarowani Absolwenci, to album „Wspomnienia z czasów szkolnych”. Rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu, jak i aktywnie współpracujących z naszą szkołą przekazano listy gratulacyjne oraz podziękowania.
Szkoła to nie tylko budynek, to miejsce, gdzie nasi Absolwenci zdobywali wiedzę, rozwijali swoje pasje, dojrzewali, kształtowali charaktery, by być mądrymi ludźmi. Niech czas spędzony w murach naszej szkoły rzeźbi, Drodzy Absolwenci, Waszą przyszłość.
Załóżcie wygodne buty i biegnijcie po marzenia! Powodzenia!
D.Kulczyńska