Dokumenty szkolne

Aktualności 2019/2020

Dzień Patrona 2020

Z okazji tegorocznego Dnia Patrona „Trójki”, zapraszamy Was na małą wirtualną wycieczkę wstecz, do obejrzenia prezentacji, pt. „Tradycje paraolimpijskie i olimpijskie w naszej szkole”, która została przygotowana na uroczystość nadania imienia - „Paraolimpijczyków i Olimpijczyków Polskich” - Szkole Podstawowej Nr 3 w Ozimku. Prezentacja powstała we współpracy z koleżankami – p. Lidią Satanowską i Magdaleną Skonieczką. Plakaty, ilustrujące tę uroczystość oraz inaugurację i przebieg I Paraolimpiady w SP3, wykonała - z wykorzystaniem moich archiwalnych zasobów fotograficznych - p. Magda Skonieczka. Zapraszamy:)))

Link do prezentacji Tradycje paraolimpijskie i olimpijskie w naszej szkole


Beata Misiura

   

Nadania-imienia-naszej-szkole-12.05.2018-r._1aotwarcie olipmiadyaolimpiadaaolimpiada2a
  • Data aktualizacji: 2020-11-23 16:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 859 059