Nie tak dawno wypoczęci i z wielkimi planami dotyczącymi nauki i pracy rozpoczynaliśmy rok szkolny 2018/2019. Zanim się obejrzeliśmy minęło kilka miesięcy i przyszedł czas na podsumowanie osiągnięć uczniów.

Podczas apelu podsumowującego II półrocze wyróżnieni uczniowie klas I – III  zostali nagrodzeni za 100% frekwencję oraz zbieranie surowców wtórnych.
Uczniowie klas II i III otrzymali również drobne upominki za udział w rożnych konkursach:

Mistrz Ortografii

Mistrz Tabliczki Mnożenia

Mistrz Pięknego Czytania

Konkurs Przyrodniczy.

Na apel zostały także zaproszone dzieci z oddziału przedszkolnego. Wyróżnione osoby, które jak ich starsi koledzy zbierali surowce wtórne odebrali zasłużone nagrody.
Wszystkie nagrody dla najlepszych uczniów jak zwykle ufundowała Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy za pomoc, wsparcie i współpracę.
Najlepszym gratulujemy osiągniętych wyników, a wszystkim uczniom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji.