Wszystko ma swój początek i ma swój koniec, a każda chwila znika tak szybko, że nawet gdybyśmy chcieli ją zatrzymać, przemija. Niełatwe są chwile pożegnania, zwłaszcza w tak trudnych okolicznościach.

W piątkowe przedpołudnie 26 czerwca 2020 roku Dyrektor szkoły Dariusz Górniaszek oraz wychowawczynie: Małgorzata Korniak oraz Dominika Kulczyńska pożegnali Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Paraolimpijczyków i Olimpijczyków Polskich w Ozimku. Uczniowie dostali upragnione świadectwo, a za szczególne osiągnięcia artystyczne, sportowe i pracę na rzecz szkoły otrzymali dyplomy, medale, statuetki oraz karty podarunkowe.  Dodatkowym prezentem, którym zostali obdarowani Absolwenci, to album „Wspomnienia z czasów szkolnych”. Rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu, jak
i aktywnie współpracujących z naszą szkołą przekazano listy gratulacyjne oraz podziękowania.

W klasie 8A świadectwo z wyróżnieniem otrzymali: Maciej Bachłaj, Katarzyna Borecka, Adrian Halek, Magdalena Kempa, Szymon Klemens, Karolina Nowak, Oliwia Olszewska, Karolina Redas oraz Katarzyna Wiercińska; a w klasie 8B są to: Anna Andrzejewska, Dominika Bajtek, Emilia Ciszewska, Martyna Janik, Małgorzata Paliwoda.

Szczególnie chcielibyśmy wyróżnić uczennicę, która kończy szkołę podstawową z najwyższą średnią ocen – jest to Oliwia Olszewska z klasy 8A. Jej końcowa średnia ocen to 5,70. Serdecznie Ci, Oliwko, gratulujemy!

Wierzymy, że czas spędzony w naszej szkole był dla Was doskonałym wstępem do dorosłości i nauczył Was pokonywania przeszkód. Niech Wasza wiedza, zdobyta w ciągu ośmiu lat w murach tej szkoły, zaowocuje we wszelkie sukcesy.

Pamiętajcie, aby sięgać wyżej, iść dalej, żyć pięknie!

Powodzenia!

Małgorzata Korniak i Dominika Kulczyńska

Galeria
 do góry