Zbliża się czas wakacji i beztroskiego wypoczynku, dlatego naszą szkołę w dniu 22.06.2021r. odwiedzili: starszy sierżant Marcin Brylski i sierżant Mariola Skubała, aby przypomnieć uczniom zasady bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku. Zaproszeni goście, w formie praktycznej, przypomnieli podstawowe zasady poruszania się po drodze oraz podczas przechodzenia przez jezdnię. Policjanci poinformowali i zademonstrowali dzieciom również, w jaki sposób należy się zachowywać podczas ataku psa. Ważnym elementem   spotkania było uczulenie uczniów na kontakty z nieznanymi osobami, które mogą mieć złe zamiary. Policjanci ostrzegali przed takimi osobami, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu.

Poruszane tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, o czym świadczyły liczne pytania kierowane do zaproszonych gości.

Iwona Czichos