Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2020/2021 - klasy I-III

Tradycją naszej szkoły jest coroczny apel podsumowujący osiągnięcia uczniów. W tym roku odbył się on w środę 23.062021r. dla klas I - III. W trakcie apelu wyróżniono:
- uczniów biorących udział w konkursach przedmiotowych;
- uczniów biorących udział w konkursach religijnych;
- uczniów biorących udział w konkursie czytelniczym;
- uczniów biorących udział w konkursach i festiwalach muzycznych;
- uczniów biorących udział w konkursach recytatorskich;
- uczniów, którzy systematycznie i z wielkim zaangażowaniem zbierali surowce wtórne.
 W trakcie apelu p. Urszula Musiał przedstawiła uczennicę klasy Ia Paulinę Mrozik, która zdobyła I miejsce w turnieju recytatorskim klas I-III w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego ,,MAŁY OKR" w Strzelcach Opolskich.
Wychowawczyni klasy IIa zaprezentowała uczniów swojej klasy, którzy osiągnęli wielki sukces w finale konkursu Mistrz Pięknego Czytania: Amelka Zaręba otrzymała wyróżnienie, Witek Szczemirski zajął III miejsce, Kalina Olczyk – II miejsce, Natalka Pietraszewska – I miejsce i oczywiście honorowy tytuł Mistrza Pięknego Czytania 2021.
Wyróżniono również Annę Chmurę z kl. IIb i Szymona Feliksa kl. Ic za udział w projekcie "Rozśpiewana wiosna"
Tradycyjnie najwięcej osób otrzymało nagrody za zbieranie surowców wtórnych. W klasach I - III było to aż 130 osób.
Na koniec spotkania p. dyrektor Dariusz Górniaszek podziękował wszystkich uczniom za pracę, jaką wykonali w tym roku szkolnym, za udział w konkursach, a także za zaangażowanie w życie szkoły.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.
Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!

Mistrzowie Tabliczki Mnożenia:
Klasa II a – Kalina Olczyk
Klasa II b – Katarzyna Bigas
Klasa II c – Franciszek Dudkowski
Klasa III a – Dawid Borgul
Klasa III b - Marta Kozłowska
Klasa III c - Antonina Zajączkowska

Konkurs Maryjny:
I miejsce – Anna Boilukh Ic
II miejsce – Kacper Nowak Ic
III miejsce – Agata Fornol Ic

Konkurs Kapliczek i Krzyży: