Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2020/2021 - klasy IV-VIII

Tradycją naszej szkoły jest coroczny apel podsumowujący osiągnięcia uczniów. W tym roku odbył się on w piątek 18.06.2021 r. dla klas IV – VIII. W trakcie apelu wyróżniono:
- uczniów biorących udział w konkursach przedmiotowych;
- uczniów, biorących udział w konkursach religijnych;
- uczniów, biorących udział w konkursach i festiwalach muzycznych;
- uczniów, biorących udział w konkursach recytatorskich;
- sportowców oraz
- uczniów, którzy systematycznie i z wielkim zaangażowaniem zbierali surowce wtórne.
1.Nagrody odebrali uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium w Konkursie Wiedzy o Sportach Zimowych - Zimowe Igrzyska Olimpijskie:
- Im. Kaja Wojtas
- IIm. Dawid Bylak
- IIIm. Agata Kotysz i Patrycja Kotysz
2.Worek nagród otrzymała również Patrycja Kareciński z klasy VB, która godnie reprezentowała naszą szkołę i została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Dziesięcioletnia Patrycja była najmłodszą uczestniczką finału olimpiady.
3.Pan Arnold Bonk poinformował młodzież szkolną o osiągnięciu ucznia klasy VIIIa Bartosza Mazurkiewicza, który w konkursie recytatorskim w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję” dotarł do finału.
4.Wyróżnieni zostali także uczniowie biorący udział w projekcie „Rozśpiewana wiosna”:
- Amelia Kita kl. VII a
- Agata Helman kl. VII c
- Lena Biskup kl. VI b
- Michalina Stańczyk kl. V a
5.Duży sukces odniósł uczeń klasy IVa - Antoni Kamiński, który został laureatem Diecezjalnego Konkursu Artystycznego Opole 2021 – Droga do Beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego
 Tradycyjnie najwięcej osób otrzymało nagrody za zbieranie surowców wtórnych. W klasach IV - VIII było to 59 osób.
Na koniec spotkania zastępca dyrektora, p. Jolanta Bajor, podziękowała wszystkich uczniom za pracę, jaką wykonali w tym roku szkolnym, za udział w konkursach, a także za zaangażowanie w życie szkoły.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.
Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!