W poniedziałek 06.02.2023 r. odbył się apel podsumowujący pracę w I półroczu 2022/2023 dla klas IV – VIII, na którym nagrodziliśmy efekty wytężonej pracy uczniów i nauczycieli.

Podczas spotkania 139 uczniów zostało wyróżnionych za osiągnięcie wysokich wyników w nauce i zachowaniu.

Najwyższą indywidualną średnią w szkole uzyskali:
1. miejsce: Weronika Czernia kl. 5b – 5,92
2. miejsce: Michalina Stańczyk kl. 7a – 5,86
3. miejsce: Natalia Pietraszewska kl. 4a – 5,82

Bardzo wysokie wyniki osiągnęli także: Jacek Kała kl. 8a oraz Antonina Sobania kl. 5c – 5,72.

Najwyższą średnią w szkole wypracowała klasa 4b.
Gratulujemy!

100% frekwencją na zajęciach szkolnych wykazało się 8 uczniów.

Dużą grupę nagrodzonych stanowili uczniowie biorący udział w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. W tej kategorii nagrody odebrało 31 osób

Wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy włączyli się w zbiórki surowców wtórnych: należało zebrać minimum 3000 nakrętek, 80 baterii lub 10 toreb makulatury. I takich zaangażowanych osób było 45. Uhonorowano również uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych.

Słodkie nagrody dla każdego wyróżnionego ucznia ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

Apel był też okazją do gratulacji i podziękowań dla nauczycieli za zaangażowanie w pracę wychowawczą i dydaktyczną. Szczególnie miłym akcentem było wręczenie kwiatów naszym pedagogom przez Panią Dyrektor Jolantę Bajor.

Na zakończenie spotkania Dyrektor Szkoły życzyła uczniom i nauczycielom satysfakcji oraz sukcesów w nauce, rozwijaniu pasji i zainteresowań w II półroczu oraz bezpiecznego wypoczynku podczas zimowych ferii.

Iwona Czichos