W dniu 22 lutego 2024r. odbył się w naszej szkole międzyklasowy etap konkursu recytatorskiego klas I-III pod tytułem „Mały OKR 2024”. Wzięło w nim udział 24 uczestników klas młodszych, wyłonionych przez wychowawców podczas etapu klasowego. Uczniowie zaprezentowali  piękne wiersze z klasyki  literatury dla dzieci takich autorów jak: Jan Brzechwa, Julian Tuwim, Maria Konopnicka czy Wanda Chotomska. Poziom recytacji był naprawdę wysoki i jury w składzie: Beata Misiura, Lidia Satanowska i Iwona Czichos, miało spory problem z wyłonieniem laureatów. Po „burzliwej” dyskusji wyłoniono 5 szczęśliwców, którzy będą reprezentować naszą szkołę w następnym etapie – międzyszkolnym. Etap ten odbędzie się w połowie marca w Domu Kultury w Ozimku. Nasi laureaci to: Martyna Mamrot z kl. IIIB, Zofia Kowalczyk z kl. IIC, Martyna Krzos z kl. IIIA, Kalina Golletz z kl. IB i Lena Pietraszewska z kl. IIA.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach konkursowych.

Danuta Kinast