Wytwórnia lodów, Bajkowa Zagroda i Ogród Bajek, czyli wizyta przedszkolaków w Gustorii

W środę 29 maja nasze przedszkolaki były na wycieczce w Gustorii w Dębskiej Kuźni.

Dzieci zostały oprowadzone po wytwórni lodów Gustoria i miały okazję poznać cały proces produkcji lodów, a najważniejszym i "najpyszniejszym" punktem wycieczki była oczywiście degustacja lodów. Dodatkowo przedszkolaki odwiedziły Bajkową Zagrodę pełną zwierząt. Dzieci poznały wszystkie wiejskie zwierzątka zamieszkujące zagrodę, niektóre głaskały, a nawet karmiły. Kolejnym etapem wycieczki był pobyt w samym Ogrodzie Bajek, w którym czekało na dzieci mnóstwo atrakcji takich jak m.in. plac zabaw, duże szachy, krasnoludki, domek Baby Jagi i domek Czerwonego Kapturka, bajkowy labirynt i wiele innych.

Podczas wycieczki dzieci świetnie się bawiły i bardzo zadowolone wróciły do przedszkola.