Z wielką radością pragnę poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu uczniowie naszej szkoły zdobyli sześć wyróżnień. Maksymalną ilość punktów zdobył Dawid Borgul, uczeń klasy IIa. Niestety ze względu na zdalny charakter konkursu zrezygnowano w tym roku z przyznawania tytułu laureata we wszystkich kategoriach oraz wyniku bardzo dobrego w kategorii ,,Żaczek”, w której test pisał Dawid.
Uczniowie wyróżnieni:

Kategoria ,,Żaczek” – klasy drugie:

  1.      Dawid Borgul,
  2.      Jakub Gawlita,
  3.      Zofia Łabanowska,
  4.      Tymoteusz Skorek,

Kategoria ,,Maluch” – klasy czwarte:

  1.      Estera Wilczyńska

Kategoria Beniamin – klasy piąte:

  1.      Michał Stańdo

Uczniowie zostaną nagrodzeni dyplomami i książeczkami.

Serdecznie gratuluję wyróżnień i zapraszam do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Anna Maciocha

 

 do góry